APARTMÁNY DAVIDS BISKUPSKY DVŮR

Biskupský dvůr 3 – Historické centrum Prahy

Ubytování v klidové části centra Prahy

Všechny naše pokoje a apartmány jsou nekuřácké a jsou součástí historického pavlačového domu s příjemným vnitroblokem a možností venkovního posezení. Disponujeme kapacitou deseti pokojů a apartmánů v různých cenových kategorích. Kromě komfortně zařízených dvoupokojových apartmánů pro celou rodinu zde naleznete také studia anebo nízkorozpočtové pokoje se sdíleným příslušenstvím.
Všechny apartmány jsou vybaveny WiFi internetovým připojením, TV a telefonem, k dispozici je plně vybavená kuchyňka. Základní cena pokoje zahrnuje: spotřebu energií, lůžkoviny, osušky ručníky a utěrky, úklid každý 7. den a závěrečný úklid.
Na požádání vám ve většině pokojů můžeme připravit přistýlku anebo dětskou postýlku (nutno objednat předem).
Parkování je možné za poplatek 350,- Kč na přilehlém místě (Stárkova ulice).

O nás

Naše Apartmány Davis Biskupský dvůr se nacházejí v klidné a turisticky velmi přitažlivé lokalitě přímo v centru Prahy, v těsné blízkovsti ulic Těšnov a Na Poříčí. Jedná se o historicky zajímavou pavlačovou budovu hned za kostelem sv. Petra, na rozhraní Starého a Nového Města. Většina našich pokojů a apartmánů je situována do klidného dvora a je tak ideálním místem odpočinku po Vašich toulkách rušnými pražskými ulicemi.

Vybavení a služby

Všechny naše pokoje a apartmány jsou vybaveny televizí s částečně satelitním příjem, vysoušečem vlasů, telefonem a WIFi internetem. Instantní káva a čaj jsou k dispozici na pokojích zdarma.
Možnost bufetové snídaně za poplatek 150 / osobu.

Pick-up service

Pick-up service doporučujeme, zvláště pokud plánujete přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách. Na letišti bude v příletové hale čekat náš zástupce a přiveze vás přímo na místo vašeho pobytu. Nutno objednat předem.

WiFi

Poskytujeme bezplatné připojení k internetu přímo na pokojích. Na recepci je vám dále k dispozici počítač s možností tisku.

Recepce

Provozní doba recepce je denně od 8.00 do 12.00. Veškeré příjezdy je nutné ohlásit předem a provést on-line platbu a registraci.

Tipy na výlet

Velmi rádi vám poradíme s výběrem organizovaných výletů po Praze a okolí, anebo vám pomůžeme naplánovat vaše vlastní výlety či procházky Prahou.

Bufetová snídaně

Pro ty kdo nechtějí využít možnost vlastního vaření v plně zařízených kuchyňkách nabízíme možnost bufetové snídaně za poplatek 150 Kč / 6 EUR / osobu.

Kuchyňka

Nachází se v každém apartmánu. Je plně vybavená a najdete tu: chladničku, varnou konvici, toustovač, el. vařič a kompletní sady nádobí. Dále je k dispozici cukr, sůl, mléko, káva a čaj.